Test na przeciwciała Sars Cov 2, Covid 19

  • CENA SPECJALNA! Konsultacja + test w cenie 89 zł
  • Wynik już w 15 min
  • Wysyłka w 24h (w dni robocze)
  • Bezpiecznie - bez wychodzenia z domu
  • Lekarz wyjaśni jak zrobić test, zinterpretuje wyniki i przekaże zalecenia
  • Test jest zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
  • Posiada badania i certyfikaty dopuszczające
    do obrotu na terenie UE

Czy przeszedłeś COVID-19?

Infekcja SARS CoV2 w nawet 80% przypadków przebiega bezobjawowo lub daje nieznaczne objawy. Dlatego wiele osób może nie wiedzieć o przebyciu infekcji. Obecność przeciwciał może świadczyć o toczącej się lub przebytej infekcji oraz odporności na kolejną infekcję.

Test na przeciwciała COVID-19 wraz z konsultacją lekarza!

Test kasetkowy wykonuje się według prostej instrukcji, a wynik przekazuje LEKARZ podczas konsultacji online. Bez wychodzenia z domu - to najbezpieczniejszy i najprostszy sposób, żeby uzyskać wiarygodne informacje.

Wiarygodność wyników potwierdzają badania:

Czułość IgG: 86,5%
Swoistość IgG: 99,3%
Czułość IgM: 85,1%
Swoistość IgM: 99,7%

Jak to działa?

Zamów Ogen COVID-19 On-line

Dostarczymy test kurierem pod Twoje drzwi

Umów się na konsultacje On-line i wykonaj test z lekarzem

Jak wykonać test?

Jak przeprowadzić test?

*Test kasetowy wykorzystywany w ramach konsultacji telemedycznej jest wyrobem medycznym do diagnostyki in-vitro tylko do użytku profesjonalnego. Niedozwolone jest działanie niezgodne z Regulaminem usługi a zwłaszcza samodzielne interpretowanie wyniku. Test jest własnością podmiotu świadczącego usługę medyczną i można go wykonać jedynie podczas konsultacji medycznej zgodnie z zaleceniem lekarza. Należy pamiętać, że w przypadku występowania objawów klinicznych takich jak gorączka powyżej 38°C, kaszel, duszność, bóle mięśni, osłabienie, zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia wskazany jest niezwłoczny kontakt z Sanepidem lub Szpitalem Zakaźnym. Tak samo należy postąpić w przypadku kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o testach serologicznych na obecność przeciwciał COVID-19? Przeczytaj wpis na naszym blogu.