O nas

“Wierzymy, że odpowiedzialny biznes ma szansę trwałego rozwoju wyłącznie jeśli tworzą go ludzie realizujący swoją pasję i jednocześnie spełniający marzenia innych.”

 

Ogen wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie genetyki i mikrobiologii zmienia sposób dbania o zdrowie przenosząc go na wyższy, spersonalizowany poziom.

Jesteśmy przekonani, że zrozumienie własnego organizmu jest kluczowe, aby móc się o niego właściwie troszczyć. Dlatego łączymy współpracę z wyspecjalizowanymi laboratoriami i najlepszymi ekspertami w Polsce zapewniając Ci dostęp do kompleksowych testów cech i predyspozycji genetycznych oraz badań mikrobioty jelit.

Nasze testy pomagają ujawnić przyczynę problemów i dolegliwości zdrowotnych, zyskać świadomość i podjąć skrojone na miarę Twoich potrzeb działania, w trosce o długie życie w zdrowiu.

Wyspecjalizowane laboratorium posiada ponad 23 letnie doświadczenie w dziedzinie mikrobiologii i zatrudnia specjalistów z zakresu mikrobiologii lekarskiej wywodzących się z Katedry Mikrobiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Najwyższej jakości usługi potwierdzają certyfikaty :

Gwarantujemy najwyższy standard bezpieczeństwa
Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych w internecie. Korzystamy również z najsilniejszych i najlepiej sprawdzonych metod enkrypcji (SHA-256).

Obraz w tle