Test na przeciwciała Sars Cov 2, Covid 19

  • sczxcczcs
  • ssvzcz

Czy przeszedłeś COVID-19?

Infekcja SARS CoV2 w nawet 80% przypadków przebiega bezobjawowo lub daje nieznaczne objawy. Dlatego wiele osób może nie wiedzieć o przebyciu infekcji. Obecność przeciwciał może świadczyć o toczącej się lub przebytej infekcji oraz odporności na kolejną infekcję.

Test na przeciwciała COVID-19 wraz z konsultacją lekarza!

Test kasetkowy wykonuje się według prostej instrukcji, a wynik przekazuje LEKARZ podczas konsultacji online. Bez wychodzenia z domu - to najbezpieczniejszy i najprostszy sposób, żeby uzyskać wiarygodne informacje.

Wiarygodność wyników potwierdzają badania:

Jak to działa?

Jak wykonać test?

Jak przeprowadzić test?

*Test kasetowy wykorzystywany w ramach konsultacji telemedycznej jest wyrobem medycznym do diagnostyki in-vitro tylko do użytku profesjonalnego. Niedozwolone jest działanie niezgodne z Regulaminem usługi a zwłaszcza samodzielne interpretowanie wyniku. Test jest własnością podmiotu świadczącego usługę medyczną i można go wykonać jedynie podczas konsultacji medycznej zgodnie z zaleceniem lekarza. Należy pamiętać, że w przypadku występowania objawów klinicznych takich jak gorączka powyżej 38°C, kaszel, duszność, bóle mięśni, osłabienie, zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia wskazany jest niezwłoczny kontakt z Sanepidem lub Szpitalem Zakaźnym. Tak samo należy postąpić w przypadku kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o testach serologicznych na obecność przeciwciał COVID-19? Przeczytaj wpis na naszym blogu.