fbpx

Szanowni Państwo, ze względu na sytuację epidemiologiczną czas oczekiwania na realizację usług innych niż Ogen Covid może ulec wydłuzeniu.

O nas

“Wierzymy, że odpowiedzialny biznes ma szansę trwałego rozwoju wyłącznie jeśli tworzą go ludzie realizujący swoją pasję i jednocześnie spełniający marzenia innych.”

 

OGEN powstał z myślą o wszystkich tych, którzy pragną na co dzień troszczyć o siebie i swoich bliskich, w sposób zgodny z ich organizmem. Zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych osiągnięć genetyki i zaawansowanej technologii. Dzięki OGEN poznasz informacje zapisane w Twoich genach. Naszym celem jest upowszechnienie indywidualnych analiz genetycznych dla realnej i profilaktycznej ochrony życia oraz zdrowia. Wierzymy, że dzięki dyskusji wywołanej za sprawą OGEN, refundowaną opieką genetyczną w Polsce zostaną objęci szczególnie wszyscy ci, u których wywiad rodzinny wykazuje predyspozycje do poważnych obciążeń zdrowotnych, pacjenci ze sprzężonymi zaburzeniami organizmu oraz osoby pozostawione bez jednoznacznie postawionej diagnozy medycznej.

Obraz w tle

Wierzymy, że odpowiedzialny biznes ma szansę trwałego rozwoju wyłącznie jeśli tworzą go ludzie realizujący swoją pasję i jednocześnie spełniający marzenia innych.