Jak to działa?
To proste!

ZAMAWIAM

Rekomendowani Eksperci

Daria Łukowska
Dietetyk Kliniczny, trener personalna, fizjoterapeutka. Absolwentka dietetyki Uniwersytetu Medycznego oraz fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Kontakt: [email protected]
×

Daria Łukowska

[email protected]
mgr Daria Łukowska – dietetyk kliniczny, trener personalna, fizjoterapeutka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Autorka licznych artykułów o tematyce związanej z żywieniem i aktywnością fizyczną, prowadzi również warsztaty i szkolenia z zakresu dietetyki ogólnej, sportowej oraz diet wegetariańskich. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu szeroko pojętej dietetyki klinicznej oraz sportowej. Interesuje się wpływem postów na zdrowie człowieka oraz epigenetyką. Od dziecka związana ze sportem. Na sobie przetestowała wiele teorii żywieniowych. Zwolenniczka spersonalizowanego podejścia do żywienia, prowadzi bloga „Forma na życie”.
Julia Cichaczewska
Psychodietetyk i Specjalista Medycyny Funkcjonalnej. Absolwentka Psychodietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego i Functional Medicine University.
Kontakt: [email protected]
×

Julia Cichaczewska

[email protected]
Absolwentka kierunku Psychodietetyka Warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego (SWPS) oraz absolwentka FMU (Functional Medicine University), dyplomowany trener personalny, szkoleniowiec, instruktor rekreacji ruchowej i kulturystyki z międzynarodowymi licencjami: IFBB COACH CARD oraz REP's. Prowadzi gabinet: "Centrum Psychodietetyki, Edukacji Żywieniowej i Medycyny Funkcjonalnej" w mieście Lubin. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie holistycznego podejścia do zdrowia i wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych. W swojej pracy łączy edukację co do odpowiednio dobranej aktywności fizycznej z prawidłowym odżywianiem się oraz podejście kompleksowe do ciała, psychiki i umysłu. Na co dzień każdą wolną chwilę poświęca na kształcenie się w kierunku dietoterapii, psychodietetyki, immunologii, endokrynologii, genetyki i epigenetyki w podejściu medycyny funkcjonalnej. Jej motto: Dietetyk/Trener/Lekarz, który twierdzi, że wie wszystko - nie wie nic.
Karolina Gruszecka
mgr dietetyki, absolwentka psychodietetyki, instruktor fitness, trener personalny, doktorantka CM UMK, współwłaścicielka Elite Bydgoszcz (Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego)
Kontakt: [email protected]
×

Karolina Gruszecka

[email protected]
Dietetyk z zawodu, ale przede wszystkim z pasji. Przeciwniczka schematów i powielanych od lat mitów żywieniowych. Wyznaje holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Ukończyła liczne szkolenia i kursy. Uczestniczyła w wielu konwencjach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą (Londyn, Berlin, Wiedeń, Rotterdam, Bolonia, Rimini). Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się nie tylko w gabinecie z pacjentami oraz ze swoimi studentami na uczelni, ale również w Internecie na łamach mediów społecznościowych cieszących się ogromnym zainteresowaniem. Pisze artykuły do znanych magazynów (Shape, Food Forum, Miasta Kobiet), dzieli się swoją wiedzą jako ekspert w programach telewizyjnych (Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie). Pracuje również jako trener personalny oraz instruktor fitness. Jest ambasadorką marki Reebok. Obecnie spełnia swoje wielkie marzenie - robi doktorat na Collegium Medicum UMK oraz pisze własną książkę na temat psychodietetyki. Jej największą pasją jest dzielenie się swoją wiedzą na wykładach, warsztatach oraz wyjazdach motywacyjnych.