Jak to działa?
To proste!

ZAMAWIAM

Rekomendowani Eksperci

Potrzebujesz spersonalizowanej diety, treningu lub porady zdrowotnej?
Rekomendowani eksperci, wykorzystują Raport Ogen w swojej codziennej pracy.

Daria Łukowska
Dietetyk kliniczny, trener personalna, fizjoterapeutka. Absolwentka dietetyki Uniwersytetu Medycznego oraz fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Kontakt: [email protected]
×

Daria Łukowska

[email protected]
mgr Daria Łukowska – dietetyk kliniczny, trener personalna, fizjoterapeutka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Autorka licznych artykułów o tematyce związanej z żywieniem i aktywnością fizyczną, prowadzi również warsztaty i szkolenia z zakresu dietetyki ogólnej, sportowej oraz diet wegetariańskich. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu szeroko pojętej dietetyki klinicznej oraz sportowej. Interesuje się wpływem postów na zdrowie człowieka oraz epigenetyką. Od dziecka związana ze sportem. Na sobie przetestowała wiele teorii żywieniowych. Zwolenniczka spersonalizowanego podejścia do żywienia, prowadzi bloga „Forma na życie”.
Julia Morawska
Psychodietetyk i Specjalista Medycyny Funkcjonalnej. Absolwentka Psychodietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego i Functional Medicine University.
Kontakt: [email protected]
×

Julia Morawska

[email protected]
Absolwentka kierunku Psychodietetyka Warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego (SWPS) oraz absolwentka FMU (Functional Medicine University), dyplomowany trener personalny, szkoleniowiec, instruktor rekreacji ruchowej i kulturystyki z międzynarodowymi licencjami: IFBB COACH CARD oraz REP's. Prowadzi gabinet: "Centrum Psychodietetyki, Edukacji Żywieniowej i Medycyny Funkcjonalnej" w mieście Lubin. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie holistycznego podejścia do zdrowia i wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych. W swojej pracy łączy edukację co do odpowiednio dobranej aktywności fizycznej z prawidłowym odżywianiem się oraz podejście kompleksowe do ciała, psychiki i umysłu. Na co dzień każdą wolną chwilę poświęca na kształcenie się w kierunku dietoterapii, psychodietetyki, immunologii, endokrynologii, genetyki i epigenetyki w podejściu medycyny funkcjonalnej. Jej motto: Dietetyk/Trener/Lekarz, który twierdzi, że wie wszystko - nie wie nic.
Jakub Mauricz
Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych. Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA, mistrza KSW oraz Michała Materli, wielu innych.
Kontakt: [email protected]
×

Jakub Mauricz

[email protected]
Jakub Mauricz - najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych. Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA: mistrzyni UFC – Joanny Jędrzejczyk, mistrza KSW – Mameda Khalidova oraz Michała Materli, Izuagbe Ugonoha i wielu innych. Redaktor prowadzący magazynu Body Challenge. Autor wielu publikacji naukowych oraz artykułów publikowanych w czasopismach eksperckich, popularnonaukowych i lifestylowych.
Justyna Posłuszna
Biolog molekularny i doradca żywieniowy w poradni Medfood. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Kontakt: [email protected]
×

Justyna Posłuszna

[email protected]
Magister biologii molekularnej, od kilku lat doradca żywieniowy w poradni Medfood. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonuje się biochemią, genetyką i neurologią. Pracuje głównie z trudnymi przypadkami tj. nowotwory, zaburzenia neurodegeneracyjne, genetyczne, autyzm, epilepsja, choroby autoimmunologiczne. Bardzo docenia możliwości, jakie dają badania genetyczne, chociaż zawsze podkreśla jak ważny jest wpływ środowiska, w którym żyjemy na aktywację/dezaktywację poszczególnych genów. Z chęcią pomoże w interpretacji badań i dostosowaniu stylu życia i diety tak, aby nawet najbardziej niekorzystne warianty nie były przeszkodą w drodze do zdrowia.
IMICARE
Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o. o. Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie, Jest to pierwsze w Polsce innowacyjne centrum medyczne, którego celem jest specjalistyczne leczenie oraz wzmacnianie stanu zdrowia od dzieciństwa do zdrowej starości. Centrum oferuje możliwość wykonania niezbędnych badań. Proponuje również usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii oraz ginekologii estetycznej. Więcej informacji na stronie www.imicare.pl
×

IMICARE

IMICARE - Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o. o. Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie, Jest to pierwsze w Polsce innowacyjne centrum medyczne, którego celem jest specjalistyczne leczenie oraz wzmacnianie stanu zdrowia od dzieciństwa do zdrowej starości i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym przy pomocy spersonalizowanych terapii funkcjonalnych i mobilnych metod pomiaru stanu zdrowia i aktywności. Centrum oferuje możliwość wykonania niezbędnych badań, przeprowadzenia skutecznych programów leczniczo rehabilitacyjnych w sposób nowoczesny, szybki, kompleksowy i komfortowy. Proponuje również usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii oraz ginekologii estetycznej. Więcej informacji na stronie www.imicare.pl
San Diet
Zespół SanDiet to wykwalifikowani dietetycy, którzy zajmują się i łatwymi i trudnymi przypadkami. Ich misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne.
Kontakt: [email protected]
×
Zespół SanDiet to wykwalifikowani dietetycy, którzy zajmują się i łatwymi i trudnymi przypadkami. Ich misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne. Założycielkami SanDiet są Paulina Ihnatowicz i Emilia Ptak. Paulina Ihnatowicz to Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Absolwentka Dietetyki w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Dodatkowo uzyskała tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Obecnie studiuje dietetykę funkcjonalną na Functional Medicine University. Od 2017 roku rozpoczęła doktorat z dietetyki na SGGW. Emilia Ptak dietetyk kliniczny oraz sportowej. Absolwentka Dietetyki w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Jest mamą rocznej Amelki, więc spełnia się jako dietetyk również pod tym kątem. Paulina i Emilia są szkoleniowcami dla wielu firm zewnętrznych. W SanDiet prowadzą nie tylko pacjentów, ale również szereg autorskich szkoleń i webinariów. Piszą artykuły dla czasopism branżowych. Występują na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych. Współautorki książek „Rozszyfruj swoją krew” oraz „Autoimmunologia – podróż po zdrowie”.
Marta Mróz
Trener personalny, instruktor siłowni, masażystka. Ukończyła kursy z zakresu dietetyki, suplementacji. Jej pasją jest zmienianie sylwetek kobiet, tak by wyglądały tak jak chcą. Uważa, że trening i dieta powinny być przyjemnością.
Kontakt: [email protected]
×

Marta Mróz

Marta Mróz - trener personalny, instruktor siłowni, masażystka. Ukończyła kursy z zakresu dietetyki, suplementacji. Jej pasją jest zmienianie sylwetek kobiet, tak by wyglądały tak jak chcą. Uważa, że trening i dieta powinny być przyjemnością. Gotowanie i jedzenie dobrą zabawą, a trening częścią nowego stylu życia. Motto Marty: Cel--> Motywacja--> Działanie
Mariusz Mróz
Instruktor sportu oraz trener personalny licencjonowany międzynarodowo w największej organizacji kulturystycznej na świecie IFBB, a w kraju w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, a jego podopieczni osiągają niesamowite efekty pod jego okiem.
Kontakt: [email protected]
×

Mariusz Mróz

Mariusz Mróz - instruktor sportu oraz trener personalny licencjonowany międzynarodowo w największej organizacji kulturystycznej na świecie IFBB, a w kraju w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, a jego podopieczni osiągają niesamowite efekty pod jego okiem. Z zaangażowaniem poświęca się swojej pracy. Treningów i żywienia uczył się od najlepszych specjalistów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Z ludźmi pracuje przede wszystkim przez Internet. Jest twórcą takich projektów jak: „Transformator sylwetki”, “Fabryka masy” czy “Sylwetka plażowa”. W tym, co robi Mariusz opiera się na holistycznym podejściu do pracy nad ciałem. Twierdzi, że „zmiana sylwetki zaczyna się w głowie!”.
Karolina Gruszecka
mgr dietetyki, absolwentka psychodietetyki, instruktor fitness, trener personalny, doktorantka CM UMK, współwłaścicielka Elite Bydgoszcz (Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego)
Kontakt: [email protected]
×

Karolina Gruszecka

[email protected]
Dietetyk z zawodu, ale przede wszystkim z pasji. Przeciwniczka schematów i powielanych od lat mitów żywieniowych. Wyznaje holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Ukończyła liczne szkolenia i kursy. Uczestniczyła w wielu konwencjach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą (Londyn, Berlin, Wiedeń, Rotterdam, Bolonia, Rimini). Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się nie tylko w gabinecie z pacjentami oraz ze swoimi studentami na uczelni, ale również w Internecie na łamach mediów społecznościowych cieszących się ogromnym zainteresowaniem. Pisze artykuły do znanych magazynów (Shape, Food Forum, Miasta Kobiet), dzieli się swoją wiedzą jako ekspert w programach telewizyjnych (Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie). Pracuje również jako trener personalny oraz instruktor fitness. Jest ambasadorką marki Reebok. Obecnie spełnia swoje wielkie marzenie - robi doktorat na Collegium Medicum UMK oraz pisze własną książkę na temat psychodietetyki. Jej największą pasją jest dzielenie się swoją wiedzą na wykładach, warsztatach oraz wyjazdach motywacyjnych.
Piotr Obtułowicz
Absolwent AWF w Warszawie. Fizjoterapeuta, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Ukończył kilka specjalistycznych kursów, między innymi metodę PNF i FDM EPI.
Kontakt: [email protected]
×

Piotr Obtułowicz

[email protected]
Absolwent AWF w Warszawie. Fizjoterapeuta, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Przez lata uprawiał różne dyscypliny sportowe, między innymi piłkę nożną, siatkówkę oraz aktualnie brazylijskie jiu-jitsu. Jego największą pasją są sporty siłowe I sporty walki. Indywidualista z dużą ilością cierpliwości, w swojej pracy kierujący się przede wszystkim podejściem prozdrowotnym i funkcjonalnym które są dla niego najważniejszą częścią treningu. Swoją karierę zawodową rozpoczął już na studiach, zdobywając doświadczenie jako trener i fizjoterapeuta. Ukończył kilka spejalistycznych kursów z zakresu fizjoterapii, między innymi metodę PNF i FDM oraz szkolenie z przygotowania motorycznego EPI. Z powodzeniem wykorzystuję dużą wiedzę teoretyczną zdobytą przez lata nauki w pracy ze szczególnie wymagającym klientem jakimi są osoby z dysfunkcjami narządu ruchu.
Klaudia Lampa
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunkach Menager Sportu i magister Żywienia i suplementacji w sporcie. 
Kontakt: [email protected]
×

Klaudia Lampa

[email protected]
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunkach Menager Sportu i magister Żywienia i suplementacji w sporcie. Dyplomowany trener personalny, szkoleniowiec z zakresu dietetyki i suplementacji, dietoterapii, a także technik work-life-ballance.
Ewa Borowska
Dietetyk ze specjalnością psychodietetyk oraz absolwent studiów podyplomowych na kierunku dietetyka sportowa. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Prowadzi Gabinet Dietetyczny - Ewa Borowska.
Kontakt: [email protected]
×

Ewa Borowska

[email protected]
Ewa Borowska - dietetyk ze specjalnością psychodietetyk oraz absolwent studiów podyplomowych na kierunku dietetyka sportowa. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Na bieżąco uczestniczy w konferencjach, analizuje badania i doniesienia ze świata dietetyki dostosowując nową wiedzę do potrzeb pacjentów. Jest entuzjastą zdrowego stylu życia. Od wielu lat zajmuję się wpływem diety na samopoczucie, zachowanie i zdrowie. Edukuje innych jak prawidłowo odżywiać się i jednocześnie czerpać przyjemność z jedzenia. Pomaga przywrócić homeostazę w organizmie poprzez poprawę funkcjonowania hormonów, poprawę pracy obciążonych narządów, redukcję objawów chorobowych, redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę samopoczucia. Prowadzi dietoterapię w zaburzeniach odżywiania.  Układa zindywidualizowane plany dietetyczne ze zwróceniem uwagi na stan zdrowia i zapotrzebowanie. Układa zindywidualizowane plany dietetyczne ze zwróceniem uwagi na stan zdrowia i zapotrzebowanie. Prowadzi Gabinet Dietetyczny - Ewa Borowska.
Sylwia Maksym
Dietetyk Sportowy i Kliniczny. Absolwentka kierunków dietetyka i fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej praktyce zajmuje się współpracą z zawodowymi sportowcami, jak i amatorami.
Kontakt: [email protected]
×

Sylwia Maksym

[email protected]
Sylwia Maksym - dietetyk Sportowy i Kliniczny. Absolwentka kierunków dietetyka i fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Wielbicielka kuchni roślinnej i sportów siłowych. W swojej praktyce zajmuje się współpracą z zawodowymi sportowcami, jak i amatorami. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje szkoląc się z zakresu dietoterapii w chorobach autoimmunologicznych, insulinooporności, a także funkcjonalnym braku miesiączki u kobiet.
Anna Kisielewicz
Dietetyk, Dietocoach, doradca w zakresie dietetyki indywidualnej, aktywności fizycznej, dietetyki sportowej, zdrowego trybu życia i zdrowej żywności, trener personalny, zawodniczka IFBB Bikini Fitness, (V-ce mistrzyni Polski). Właścicielka poradni dietetycznej. Pomysłodawca i organizator projektu "Totalna Metamorfoza" skierowanego do mieszkańców Gorzowa Wlkp. i okolic.
Kontakt: [email protected]
×

Anna Kisielewicz

[email protected]
Anna Kisielewicz - dietetyk, dietocoach, doradca w zakresie dietetyki indywidualnej, aktywności fizycznej, dietetyki sportowej, zdrowego trybu życia i zdrowej żywności, trener personalny, zawodniczka IFBB Bikini Fitness, (V-ce mistrzyni Polski). Właścicielka poradni dietetycznej. Pomysłodawca i organizator projektu "Totalna Metamorfoza" skierowanego do mieszkańców Gorzowa Wlkp. i okolic. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach naukowych, kongresach oraz zdobywając certyfikaty. Jej pasja i zaangażowanie przyczyniają się do coraz szybszego rozwoju poradni. Osoba kreatywna, ambitna, wszechstronna. Uwielbia dobrą, zdrową kuchnię. Kocha jeść i podkreśla, że jedzenie jest jedną z największych przyjemności w życiu, więc nie należy z niej rezygnować, wręcz przeciwnie. Uważa, że odpowiednio skomponowana dieta ma ogromny wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Dzięki odpowiednio zbilansowanym posiłkom można zmienić swoje samopoczucie, dostać przypływu energii i zarażać nią wszystkich wkoło. Nasza misja: motywowanie, wspieranie, edukacja.
Paula Gałęzowska
Dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prowadzi poradnie dietetyczną Black Belt Nutrition, która współpracuje z wieloma zawodowymi sportowcami m.in. Karoliną Kowalkiewicz (zawodniczka UFC), czy Damianem Jonakiem (Boks).
Kontakt: [email protected]
×

Paula Gałęzowska

[email protected]
Paula Gałęzowska - dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prowadzi poradnie dietetyczną Black Belt Nutrition, która współpracuje z wieloma zawodowymi sportowcami m.in. Karoliną Kowalkiewicz (zawodniczka UFC), czy Damianem Jonakiem (Boks). Doradzała podopiecznym Fundacji Wielkopolski Boks oraz Kadrze Narodowej Karate Kyokushin/ Shinkyokushin. Prowadziła szkolenia z zakresu dietetyki i wykorzystania diagnostyki laboratoryjnej w dietetyce. Często pracuje z zawodnikami wymagającymi podejścia klinicznego. W swojej pracy podchodzi do każdego przypadku indywidualnie. Poza dietetyką rozwija swoją wiedze z zakresu psychologii, medytacji i treningu. Prywatnie pasjonuje się podróżami, jogą i gotowaniem.
Joanna Podgórska
Doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (ze specjalnością neurochemia) Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych oraz Dietetyki Sportowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
×

Joanna Podgórska

Joanna Podgórska - doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (ze specjalnością neurochemia) Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Autorka wielu publikacji naukowych, popularno-naukowych, monografii, artykułów o tematyce medycznej i dietetycznej. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych oraz Dietetyki Sportowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Entuzjastka aktywności fizycznej (w szczególności sportów siłowych, wydolnościowych i cross-fit), zdrowego odżywiania, rozsądnej suplementacji i popularyzacji nauki. Obecnie pracuje jako kierownik Badań i Rozwoju w firmie farmaceutycznej zajmującej się tworzeniem żywności specjalnego przeznaczenia medycznego i specjalistycznych suplementów diety, dietetyk sportowy oraz szkoleniowiec.
Anna Sośnierz
Absolwentka GWSH i AWF w Katowicach. Absolwentka Turystyki międzynarodowej oraz studiów podyplomowych Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Trener personalny, online fitness coach, prowadzi kursy on-line 30 dniowa Fit Transformacja, AS Inner Circle. Ukończyła szkolenia z zakresu treningu, odżywiania oraz coachingu.
Kontakt: [email protected]
×

Anna Sośnierz

[email protected]
Anna Sośnierz - absolwentka GWSH i AWF w Katowicach. Absolwentka Turystyki międzynarodowej oraz studiów podyplomowych Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Trener personalny, online fitness coach, prowadzi kursy on-line 30 dniowa Fit Transformacja, AS Inner Circle. Ukończyła szkolenia z zakresu treningu, odżywiania oraz coachingu.
Kasjan Pracki
Absolwent warszawskiego awfu oraz uniwersytetu warszawskiego. Instruktor kulturystki i pływania . Od 8 lat pracuje jako trener personalny.Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym oraz modelowaniu sylwetki. Dzięki pracy na siłowni w 5* hotelu oraz współpracy z ambasadami USA, Niemiec, Szwecji czy Luksemburgu stawia na wysoką jakość obsługi. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia. W między czasie pisze artykuły dla jednego z portali poświęconego przygotowaniu fizycznemu biegaczy.
×

Kasjan Pracki

Kasjan Pracki - absolwent warszawskiego awfu oraz uniwersytetu warszawskiego. Instruktor kulturystki i pływania. Od 8 lat pracuje jako trener personalny. Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym oraz modelowaniu sylwetki. Dzięki pracy na siłowni w 5* hotelu oraz współpracy z ambasadami USA, Niemiec, Szwecji czy Luksemburgu stawia na wysoką jakość obsługi. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia. W międzyczasie pisze artykuły dla jednego z portali poświęconego przygotowaniu fizycznemu biegaczy.
Małgorzata Ostrowska
Absolwentka Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W Mauricz Training Center kieruje Poradnią Dietetyczną. W pracy przede wszystkim stawia na partnerstwo.
Kontakt: [email protected]
×

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska - absolwentka Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W Mauricz Training Center kieruje Poradnią Dietetyczną. W młodości borykała się z nadwagą i wahaniami nastroju, co wydaje się być elementem łączącym większość przedstawicieli tego zawodu. Każdy pacjent jest dla niej nowym wyzwaniem i czystą kartą. Unika kierowania się jednym wytyczonym szlakiem, bo schematy niepotrzebnie ograniczają. W pracy przede wszystkim stawia na partnerstwo. Przy wspólnym zaangażowaniu efekty są tylko kwestią czasu.
Ewa Dmochowska-Lipka
Dietetyk, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Właścicielka Poradni Dietetycznej Vitaline.
Kontakt: [email protected]
×

Ewa Dmochowska-Lipka

Ewa Dmochowska-Lipka - dietetyk, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Właścicielka Poradni Dietetycznej Vitaline.
Katarzyna Pryzmont
Dietetyk po Akademii Medycznej, psychodietetyk po SWPS, szkoleniowiec, edukator żywienia w Gabinecie dietetycznym ATP, twórca warsztatów dla kobiet „Głową w otyłość”, akcji „Kobiety Kobietom Podaj Dalej”, instruktor Nordic Walking. Współpracuje z Kliniką Medycyny Naturalnej L'ALBA Vita.  
Kontakt: [email protected]
×

Katarzyna Pryzmont

Katarzyna Pryzmont - dietetyk po Akademii Medycznej, psychodietetyk po SWPS, szkoleniowiec, edukator żywienia w Gabinecie dietetycznym ATP, twórca warsztatów dla kobiet „Głową w otyłość”, akcji „Kobiety Kobietom Podaj Dalej”, instruktor Nordic Walking. Współpracuje z Kliniką Medycyny Naturalnej L'ALBA Vita.  
Emilia Cesarek
Prekursorka zdrowego stylu życia, specjalista do spraw żywienia, dietetyk. Praca w zakresie edukacji żywieniowej człowieka to jednocześnie jej pasja. Dietetyk sportowy w grupie adidas runners warsaw, prywatnie związana ze sportem. Specjalizuje się w schorzeniach układu pokarmowego, chorób metabolicznych oraz hormonalnych. Założycielka bloga keepfitinstyle.pl. Uwielbia sport, aktywny tryb życia spędzany w otoczeniu natury.
Kontakt: [email protected]
×

Emilia Cesarek

[email protected]
Emilia Cesarek - prekursorka zdrowego stylu życia, specjalista do spraw żywienia, dietetyk. Praca w zakresie edukacji żywieniowej człowieka to jednocześnie jej pasja. Dietetyk sportowy w grupie adidas runners warsaw, prywatnie związana ze sportem. Specjalizuje się w schorzeniach układu pokarmowego, chorób metabolicznych oraz hormonalnych. Założycielka bloga keepfitinstyle.pl. Uwielbia sport, aktywny tryb życia spędzany w otoczeniu natury.
Piotr Pędraszewski
Specjalista ginekolog- położnik. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Szczególnie interesuje się badaniami prenatalnymi w ciąży oraz oceną ryzyka zaburzeń genetycznych i wad wrodzonych płodu. 

×

Piotr Pędraszewski

Piotr Pędraszewski - Specjalista ginekolog- położnik. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Poza pracą szpitalną prowadzi gabinet ginekologiczny. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych konferencji naukowych oraz szkoleń z zakresu ginekologii ogólnej oraz patologii ciąży. Szczególnie interesuje się badaniami prenatalnymi w ciąży oraz oceną ryzyka zaburzeń genetycznych i wad wrodzonych płodu. Posiadacz certyfikatu The Fetal Medicine Foundation.