Miejsce pracy:
Warszawa - Bielany

Stanowisko pracy - zakres obowiązków:
· Obsługa korespondencji
· Obsługa klienta online
· Prowadzenie biura
· Przygotowanie materiałów marketingowych
· Koordynacja projektów
· Współpraca z kontrahentami

Wymagania:
· Język angielski
· Doskonała organizacja pracy i skrupulatność
· Zdolności interpersonalne
· Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe
· Samodzielność
· Zaangażowanie
· Znajomość pakietu MS Office / Google G Suite

Mile widziane:
· Wykształcenie w naukach ścisłych, przyrodniczych, biologii lub medycynie
· Zainteresowanie przedmiotem działalności firmy
· Doświadczenie w obsłudze klienta
· Prawo jazdy

Oferujemy:
· Umowę o pracę
· Samodzielne stanowisko
· Możliwość szybkiego rozwoju

Planujemy kolejne dalsze zatrudnienia. Osoba, która się sprawdzi będzie miała możliwość awansu na stanowisko kierownicze.

Wynagrodzenia:
· umowa o pracę
· wynagrodzenie do ustalenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]
Rezerwujemy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Prosimy o podanie numeru kontaktowego