RAPORT GENETYCZNY

Podaruj zdrowie na Święta!

Boże Narodzenie to bez wątpienia najbardziej magiczny czas w całym roku, a także idealna okazja, by zadbać o zdrowie najbliższych!

To kilka wyjątkowych dni, podczas których zapominamy o codziennym pośpiechu, mniejszych i większych troskach, zmartwieniach. Spotykamy się z najbliższymi, by niezwykłej atmosferze, zasiąść przy wspólnej kolacji, rozdać upragnione prezenty, życzyć sobie zdrowia. No właśnie … A może by tak w tym roku, zamiast tylko życzyć, to podarować bliskiej osobie zdrowie na Święta? To przecież najpiękniejszy prezent!

 

Ogen z największą przyjemnością będzie częścią tego wyjątkowego podarunku. Zastanawiałeś się kiedyś, co o każdym z nas mogą powiedzieć geny? Jak wiele można z nich wyczytać i jak bardzo informacje te mogą wpłynąć na komfort życia? W badaniach nad predyspozycjami genetycznymi tkwi ogromny potencjał, a my już dziś chcemy podzielić się z Tobą i Twoimi bliskimi możliwościami, jakie oferują.

 

Spełnij marzenia najbliższych!

Ile razy już słyszałeś, jak mama spoglądając w lustro mówiła, że musi poprawić kondycję swojej cery? A gdyby tak podarować jej receptę na idealny wygląd skóry? Dla Ciebie zawsze będzie najpiękniejsza, ale przecież to jej marzenie! Geny kryją w sobie wiele tajemnic, a odpowiedź jak dbać o swój wygląd, kryje się pod jedną z nich.

Siostra uparcie dąży do wymarzonej sylwetki, ale efekty nadal jej nie zadowalają? Mordercze treningi i diety cud pełne wyrzeczeń nie pomagają? Prawdopodobnie znamy przyczynę… Geny w dużej mierze odpowiadają za regulację masy ciała. Ich polimorfizmy mogą wskazywać na pewne indywidualne predyspozycje do metabolizowania makroskładników w diecie. Znając je będzie w stanie skomponować zindywidualizowany plan żywieniowy, który doprowadzi do uzyskiwania upragnionej figury.

Twój tata ciągle narzeka na słabe samopoczucie? Czuje się zmęczony, niewyspany, wzdęty, rozkojarzony? Przecież dba o siebie, stara się nie zapominać o aktywności fizycznej, dobrze sypia a zdrowie nadal nie dopisuje? Pomyślałeś, że taki stan rzeczy może mieć swoje źródło w diecie? W spożywaniu produktów, których organizm może nie tolerować? Gdyby poznał swoje predyspozycje do nadwrażliwości i nietolerancji wszystko by się zmieniło …  A odpowiedź jest o wiele bliżej niż myślisz – w genach.

Dzięki analizie predyspozycji genetycznej Twoi bliscy dowiedzą się o wiele, wiele więcej. Jakie dyscypliny sportowe są dla nich odpowiednie? Jak metabolizują leki? Jakie są ich indywidualne predyspozycje do przyswajania witamin? Na jakie badania okresowe powinni zwrócić szczególną uwagę? Nie pozostawiaj tych ważnych pytań bez odpowiedzi. Podaruj wyjątkowym osobom, wyjątkowy prezent – Raport Genetyczny, który zmieni ich życie na lepsze!

 

Geny – klucz do zdrowego, długiego życia!

Jak widzisz znajomość genów może mieć zbawienny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie. Wykonując analizę genetyczną mamy możliwość lepiej poznać swój organizm i czerpać z indywidualnej wiedzy, osiągając przy tym znacznie lepsze i dłuższe życie. A przecież na tym zależy nam najbardziej. Niech Boże Narodzenie będzie wyjątkowe. Pokaż bliskim, jak ważni są dla Ciebie. Zrób im tę przyjemność i podaruj zdrowie w te Święta!

 

Tagged , , , , , , , ,