RAPORT GENETYCZNY

Zdrowie kobiet- zadbaj o nie w Dzień Matki!

Zdrowie kobiet

Zdrowie kobiet jest tematem szeroko poruszanym w mediach. Niezależnie od wieku- zdrowe włosy, paznokcie, cera to większa pewność siebie. Zadbajmy o zdrowie, odżywiajmy się zdrowo, nie zapominajmy o regeneracyjnej mocy snu. Dbajmy o siebie i sprawdzajmy ryzyko wystąpienia niedoborów. Raport Genetyczny OGEN wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet. Z okazji Dnia Matki możesz zadbać o zdrowie swoje i swojej mamy, i to.. w promocyjnej cenie. Z okazji Dnia Matki oferujemy Wam-50% na II raport Genetyczny (kod mama50). Zadbaj o zdrowie swoje i Mamy.
witamina D nie tylko wzmacnia kości, ale również wspiera wchłanianie wapnia. Suplementacja witaminą słońca może okazać się konieczna. W Polsce ponad połowa dorosłych osób cierpi na niedobór witaminy D3.

Jaka suplementacja wspierająca zdrowie kobiet?

Cynk pełni także ważną rolę w funkcjonowaniu naszego mózgu, wspomaga on między innymi funkcje poznawcze oraz tworzenie połączeń pomiędzy neuronami. W dojrzałym wieku, jego podaż jest ważna dla zachowania funkcji kognitywnych. Cynk ma również kluczowe znaczenie dla prawidłowego wyglądu i działania skóry.

ważne witaminy

Witamina A i E to silne antyoksydanty, chroniące organizm przed nagromadzeniem wolnych rodników. Wit E wydaje się również istotna w rozwoju i funkcjonowaniu układu nerwowego oraz mięśniowego. Właściwości witaminy E wpływają również na spowolnienie procesów starzenia się komórek, natomiast witamina A wspiera prawidłową pracę i funkcje narządu wzroku.

Witamina C- dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym redukuje wolne rodniki, zmniejszając ilość uszkodzeń na poziomie DNA, ale również uszkodzeń białek i lipidów, obniżając ryzyko rozwoju nowotworu. Tym samym polepsza zdrowie kobiet. Uszczelnia również naczynia krwionośne. Jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, ponieważ uczestniczy w procesach immunomodulacyjnych oraz stymuluje syntezę interferonu. Nie bez powodu witamina C dodawana jest do kremów przeciwzmarszczkowych. Jej dodatek rozświetla cerę, rozjaśnia przebarwienia, nadając jej młodzieńczego wyglądu.
Predyspozycje te i inne znajdziesz w Raporcie Genetycznym OGEN. Zafunduj Mamie prezent pełen zdrowia.